https://www.youtube.com/watch?v=Z4fw6WulFuY

ValresaMarkalarımız

VALRESA

Valresa S.A. tarafından İspanya’nın Valencia kentinde üretilmeye başlanan Valresa markalı ahşap grubu boya ve vernikleri çok kısa bir süre içerisinde başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada üst düzey ürün beklentisini karşılamıştır. Türkiye’ye sunulduğu 2005 yılından bu yana farklılık yaratmak isteyen müşterilerimizin birinci tercihi olmaya devam etmektedir.

ESFERA

Valresa’nın su bazlı ürün grubu Esfera markası altında birleşmektedir. Yeni teknoloji ürünlerin markası olan Esfera, özellikle su bazlı dış cephe koruma sistemlerinde tüm ihtiyaçların çözüldüğü ürün gamına sahiptir.

NITORLACK

In Valresa we are manufacturers of paints for wood for 50 years, the fruit of our experience and expertise we have become a specialist in paints and varnishes for guitars. Our amateur use them both, for the best luthier and guitar makers. The product of choice for professionals!

iba SANAYİ BOYALARI

İBA Sanayi Boyaları, Ankara Sincan Organize Bölgesinde
32.000 m2 alan üzerine kurulu tesiste, yüksek kalite bilinci ve ileri teknoloji üretim yöntemleri ile üretilmektedir.

İBA KİMYA

İBA KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1977 yılında Ankara'da kuruldu. İzolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler ile başlayan üretim ilerleyen yıllarda artarak devam etti. İba Kimya A.Ş. 1995 yılı itibariyle faaliyetlerine ekonomik, çevreye zararsız, üstün koruma, sonsuz renk ve desen seçeneğine sahip elektrostatik toz boya sektöründe devam etme kararı aldı. 1995 yılı itibariyle üretime başlandı.

İBAVET

İbavet markası 40 yılı aşkın süredir Türkiye’de üretimine devam eden, her geçen gün ürün kalitesini artıran, üretimde yarı otomasyon sistemi ile standart kalitede ürünleri müşterilerine sunan Türkiye’nin en köklü firmalarından biridir.